Application Development Specialist

  • Brno

Pracovní místo ( Application Development Specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Co budete dělat?
Programovat informační systémy pro vaše kolegy ve výrobě nebo podpůrných oddělení engineeringu, kvality a plánování.
Standardizovat aplikace napříč firmou do jednotné koncepce.
Automatizovat reporty a datové toky mezi aplikacemi.
Udržovat systémy formou správy databází a oprav chyb.

Vaše zkušenosti:
SŠ vzdělání
Programováni v C# , ASP.NET, Entity Framework
Microsoft SQL Server - správa i programování
Anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
Ruský jazyk pokročilý
Český jazyk pokročilý

Nabízíme:
Práci, která není rutinní a žádný úkol není stejný
Budete se podílet na unikátních projektech
Pokud chcete poznat výrobní prostředí a různé výrobní postupy a technologie, je tato pozice vhodná právě pro Vás
Zaměstnanecké výhody:
Dotované stravování, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, Cafeteria benefitní systém
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo application development specialist pro lokalitu Brno.