Samostatný/á účetní - ekonom/ka školy

Pracovní místo ( Samostatný/á účetní - ekonom/ka školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice
Náplň práce:
- účetnictví - zákon 563/1991 Sb., vyhláška 410/2009 Sb., zákon 520/2000 Sb.
- příprava rozpočtu, vedení dotací
- podklady a hlášení pro potřeby úřadů (školských, obecních, finančních, statistických)
- fakturace, pokladna, majetek, inventarizace, FKSP, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Disponent/-ka zákaznického servisu Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti. POŽADUJEME: - SŠ v oboru strojírenství, ekonomiky nebo podnikání - praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky - znalost NJ nebo AJ slovem i ...
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. Týniště nad Orlicí, Inzerováno před 4 dny

FINANČNÍ MANAŽER - VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU Místo výkonu práce: V Lukách č.p. 1, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Organizace účetního oddělení a metodické vedení podřízených, odpovědnost za vedení účetnictví dle platné legislativy, zpracování podkladů pro daňová přiznání, kontrola správnosti dat v ...
Kamody s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 7 dny

ekonom Praxe v oblasti školství vítána. Pozn. Platové rozpětí je uvedeno pro plný úvazek a je závislé na vzdělání a délce praxe. První kontakt emailem! Volné místo ekonom pro lokalitu Křižanov.
Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace Křižanov, Inzerováno déle jak týden