mzdová účetní

  • Strakonice

Pracovní místo ( mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- výpočet mezd k danému termínu
- zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění
- zpracování exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců
- zpracování ročního zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků a daňového zvýhodnění
- plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady (OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad,..)
- vystavování evidenčních listů zaměstnanců a potvrzení o výši příjmů
- příprava podkladů pro audit
- zodpovědnost za archivaci dokladů

Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- praxe v oboru minimálně 2 roky
- orientace v příslušné legislativě
- pokročilá znalost programu MS Office
- znalost NJ výhodou
- samostatnost

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti
- rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- věrnostní odměny
- kvartální bonusy
- závodní stravování
Pozice je náhrada za zaměstnance na rodičovské dovolené.

KONTAKT: Rothová Kristýna, tel.: 374213551, e-mail: k.rothova@ideal-automotive.com
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Strakonice.