řidič MKD

Pracovní místo ( řidič MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘPC + E, profesní průkaz, minimálně 1rok praxe
Nabízíme i možnost zkráceného pracovního úvazku
Mzda: 18.000,- Kč + diety
KONTAKT: Machala Petr, tel.: 602458333, e-mail: ipmtransportatemail.cz
Volné místo řidič mkd pro lokalitu Střelské Hoštice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

ŘIDIČ SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL Místo výkonu práce: Pekárenská 255/77, 370 04 Č. Budějovice, jízdy po Evropě. Požadavky: řidičské oprávnění sk.C+E Nabízíme: dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění Kontakt telefonicky nebo osobně (7:00 - 15:00 hod.) na firmě nebo ...
GW LOGISTICS a.s. České Budějovice, Inzerováno dnes

ŘIDIČ MKD místo výkonu práce: Lannova tř. 92/53, České Budějovice požadavky: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, bezúhonnost, znalost NJ výhodou náplň práce: mezinárodní kamionová doprava v rámci EU mzda 13400,- Kč + diety Volné místo řidič mkd pro ...
ACC-Transport s.r.o. České Budějovice, Inzerováno dnes

ŘIDIČI CISTERNY POŽADUJEME: ŘP C+E a průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením, karta do tachografu NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz mléka ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dovolenou ve výši 6 000 Kč/rok, příspěvek až 3 000 Kč ročně pro každé dítě ...
ZDAR, a.s. Klatovy, Inzerováno dnes