STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ODPOVĚDNOST
- Výběr dodavatelů pro sériové dodávky přímých výrobních materiálů a služeb v daných komoditách
- Koordinace nákupních aktivit pro dané komodity v rámci závodu Liberec
- Péče o dodavatelské portfolio v daných komoditách
- Příprava a realizace výběrových řízení (vč. smluvního zajištění) pro svěřené nákupní případy
- Podpora při vytváření a odpovědnost za realizaci daných komoditních strategií (ve spolupráci s Commodity Managery)
VÁŠ PROFIL - POŽADUJEME
- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Uživatelská znalost MS Office
- Komunikativní znalost AJ, znalost dalšího jazyka (NJ) výhodou
- Flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, týmový hráč
- Pracovní zkušenosti v obchodu/nákupu v oblasti strojírenství výhodou
- Ochota cestovat (občasné služební cesty), ŘP sk. B
NABÍZÍME
- Základní mzda od 25 000 do 40 000, dle zkušeností
- další zaměstnanecké výhody např. dotované stravování v areálu, 25 dnů dovolené, další výhody dle Kolektivní smlouvy, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna,13. plat, podíl na výsledcích podniku
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo strategický nákupčí pro lokalitu Liberec.