Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchaři / číšnící - servírky

Pracovní místo ( Kuchaři / číšnící - servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: pracovitost, cílevědomost, flexibilitu.
Nabízíme: firemní stravování, pracovní oblečení, ubytování.
V případě zájmu pište na ucvedený email, nebo volejte v době 9-18hod.
Místo výkonu práce: Kozlovna, Pražská 116, Čáslav
Volné místo kuchaři / číšnící - servírky pro lokalitu Čáslav.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Ostatní uklízeči a pomocníci Kontakt telefonicky. Požadavky - spolehlivost, samostatnost, týmová práce, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost Náplň práce - pomoc v kuchyni, pomoc při úklidu, provozu restaurace a obluze Volné místo ostatní uklízeči a pomocníci pro ...
Lucky 88888, s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Číšníci a servírky Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Restaurace je zaměřená na středomořskou kuchyň, ryby mořské plody atd. Zaměstnanecké výhody: strava, voda, káva Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Praha.
SaIgMi s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Restaurace je zaměřená na středomořskou kuchyň, ryby mořské plody atd. Zaměstnanecké výhody: strava, voda, káva Volné místo uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních ...
SaIgMi s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit