I. PARTNER CZ, s.r.o.

Kuchaři / číšnící - servírky

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: pracovitost, cílevědomost, flexibilitu.
Nabízíme: firemní stravování, pracovní oblečení, ubytování.
V případě zájmu pište na ucvedený email, nebo volejte v době 9-18hod.
Místo výkonu práce: Kozlovna, Pražská 116, Čáslav
Volné místo kuchaři / číšnící - servírky pro lokalitu Čáslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři / číšnící - servírky

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: I. PARTNER CZ, s.r.o.
Ulice: Pražská 116
Město: Čáslav
PSČ: 286 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luboš Sládeček
E-mail: manager@kozlovnabilaruze.cz
Telefon: +420 774 707 606

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: I. PARTNER CZ, s.r.o.