Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

směnový mistr výroby

Pracovní místo ( směnový mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Stradonice 139
požadujeme flexibilitu, práce v kolektivu, práce na PC, vítána praxe s vedením lidí, možnost kariérního růstu
náplň práce: plánování výroby, spouštění zakázek, plánování směn zaměstnanců, kontrola kvality
nabízíme: perspektivní práci a zázemí, přátelské pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PRACOVNÍK V TECHNICKÉM ÚSEKU PRACOVNÍK V TECHNICKÉM ÚSEKU Kontakt: pí Dana Janíková, tel.: 353 242 102 (od 8:00 do 13:00h), e-mail: janikova@vridlo.cz Odborný pracovník v technickém úseku, mistr údržby. Autopark, provoz výroby, likvidace odpadů, znalost současné platné ...
VŘÍDLO, výrobní družstvo Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

Mistr potravinářské výroby Nástup možný IHNED Zajištění chodu výroby, koordinace práce podřízených, zajištění výrobní kvality V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky od 8 - 9 hod nebo emailem Volné místo mistr potravinářské výroby pro lokalitu Krupka.
KM PRODUKT - FOOD s.r.o. Krupka, Inzerováno před 2 dny

MISTR VÝROBY| AUTOMOTIVE Hledáme MISTRA VÝROBY, který má zkušenosti z výrobní společnosti, s vedením přímých podřízených a v ideálním případě zkušenosti z automotive společnosti. Co Vás čeká na pozici MISTRA VÝROBY: - Zodpovědnost za část výrobního procesu - Vedení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit