Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POKLADNÍ

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
Požadujeme:
- znalost oboru, praxe v oboru vítána.
Pracovní doba dle rozpisu.
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené;
Kontakt: email: asistentkacz022atobi.cz
Volné místo pokladní pro lokalitu Písek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka Pracovní místo do konce roku s možností prodloužení. Náplň práce: - obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům - doplňování zboží a péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata - práce za pokladnou, práce s hotovostí Turnusové směny - krátký/dlouhý ...
SUPER PET , a.s. Tábor, Inzerováno před 2 dny

Prodavačka/pokladní Pro naši firemní restauraci ve Vimperku přijmeme zaměstnance na pozici prodavačka/pokladní. Náplň práce: markování jídel, doplňová zboží, péče o restauraci. Požadujeme: Příjemné vystupování, základní znalost práce na PC Nabízíme: HPP, firemní ...
ARAMARK, s.r.o. Vimperk, Inzerováno před 2 dny

Prodavačka,prodavač,pkladní,fakturace elektroinstalačního materiálu a svítidel B Pracoviště Benešov Nástup dle dohody. Náplň práce - prodej elektromateriálu v prodejně a skladu,práce na pokladně,vystavování faktur,fyzický příjem zboží,příprava zboží na expedici,práce v obchodním týmu Požadavky- základní znalost s ...
Petr Balík B + B Elektro Benešov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit