Asistent/ka sekretariátu generálního ředitele

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka sekretariátu generálního ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Asistentka sekretariátu generálního ředitele
Firma BioVendor - Laboratorní medicína a.s. hledá asistentku na sekretariát generálního ředitele
Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru + 2 roky praxe na pozici asistent/ka ředitele nebo SŠ vzdělání jiného zaměření + 3 roky praxe na této pozici
- velmi dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet)
- znalost anglického jazyka slovem i písmem na vynikající úrovni, znalost němčiny výhodou
- příjemné, reprezentativní vystupování
- odolnost vůči stresu a zátěži
- schopnost samostatné organizace práce, s čímž souvisí schopnost volby priorit
- časová flexibilita
- ŘP skupiny B
- psaní všemi deseti - výhodou
- HPP, jednosměnný provoz, plný úvazek
Nabízíme:
- zajímavou práci v krásném prostředí stabilní firmy
- příspěvek na stravování ve firemní jídelně
- zajímavé finanční ohodnocení 25-35 tis. hrubá měsíční mzda dle praxe
- nástup dohodou
Volné místo asistent/ka sekretariátu generálního ředitele pro lokalitu Brno.