manažer/ka kvality

  • Slapy

Pracovní místo ( manažer/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
Budete mít na starosti proces řízení kvality ve společnosti.
Vaší pravidelnou náplní bude provádění mezioperační a výstupní kontroly výrobků. Zejména rozměrové kontroly a kontroly svarů.
Pokud vznikne nějaká neshoda ve výrobě nebo přijde reklamace od zákazníka, budete se jí věnovat, aby příště šlo všechno lépe.
Každý rok absolvujete řadu školení, abyste zůstal/a v kontaktu s aktuálními trendy v řízení kvality.

CO NABÍZÍME?
Nadstandardní zaškolení a potřebné odborné certifikace
Perspektivní práce v zavedené společnosti
Možnost kariérního růstu
Příjemné a moderní pracovní prostředí
Motivující platové podmínky
Pravidelné prémie na letní dovolenou a Vánoce
5 týdnů dovolené
HPP na dobu neurčitou
Závodní stravování

CO Z VÁS UDĚLÁ IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA?
U všech zájemců oceníme zejména:

Úplné SŠ vzdělání nejlépe technického směru
Řidičský průkaz skupiny B
Technické myšlení
Budeme rádi, pokud již máte zkušenost na odborné pozici, ale pokud ne a práce by Vás bavila, dokážeme Vás vše naučit a postupně Vám zajistíme všechny potřebné certifikace a kurzy.
kontakt tel. 8:00 - 15:00 nebo e-mailem
Volné místo manažer/ka kvality pro lokalitu Slapy.