Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro prodejnu v Lysé nad Labem hledáme prodavačku - pokladní.
Požadujeme: pracovitost a slušné vystupování;
Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené.


Zájemci se mohou hlásit u p. Krejčové mobil 602 107 921, e.mail: krejcovaatjednotanbk.cz nebo u p. Urbanové 602 170 923.
Volné místo prodavač/ka - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby Místo výkonu práce Dašice Jedná se o dvousměnný provoz, betonář, výroba bednění, pokládka výztuží, cementování otvorů. První kontakt e-mailem. Volné místo řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby pro lokalitu Dašice.
Pivovar Dašice CZ s.r.o. Dašice, Inzerováno včera

Pokladníci v prodejnách Místo výkonu práce: Mini - Market, Křižíkova č.p. 344/6 Karlín, 186 00 Praha 8 Kontakt: Vobecká Věra Mgr., tel.: 736444240, volat vždy Út+Čt od 11-13hod.; osobně po předchozí tel. dohodě na sídle firmy. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Pokladní na prodejně ...
ARHAM Group, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Zástupce vedoucí prodejny Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o., přijme na prodejnu ve Vrchlabí ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY. Prodejna se nachází v objektu Penny Marketu. Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 – 14:00 h., odpolední od 14:00 – 22:00 h. a 1x za 14 dní ...
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Vrchlabí, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit