TOPENÁŘ, INSTALATÉR

Pracovní místo ( TOPENÁŘ, INSTALATÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: nutné řidičské oprávnění skupiny B, čistý trestní rejstřík, vyučen v oboru;

Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v době od 8.00 - 14.00 hod.
Volné místo topenář, instalatér pro lokalitu Poděbrady.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatér CS - ISCO 71261 INSTALATÉR Volné místo instalatér pro lokalitu Trutnov.
STAVIDLO, s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 2 dny

Pomocní dělníci ve výstavbě budov 90 DENNÍ ZAMĚSTNÁNÍ První kontakt: Chabanyuk Inna, tel.: 775 448 291, osobně: Újezdec 21, Horník Kruty, Po 8 - 10 hod. Náplň práce: pomocník instalatéra, elektrikáře. Požadavky: znalost ruštiny výhodou (komunikace v kolektivu). Volné místo ...
ISA - GROUP s.r.o. Horní Kruty, Inzerováno před 3 dny

ved. učitel odb. výcviku obor mechanik instalatér elektrotech. zař. Kontakt: Nováková Martina, tel.: 244007005, e-mail: mnovakova@zelenypruh.cz MVP: Zelený pruh 1294/50, 14000 Praha 4 Plat je uveden nástupní, rozhoduje délka praxe, po zkušební době osobní příplatek. Volné místo ved. učitel odb. výcviku obor mechanik ...
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Praha, Inzerováno před 4 dny