Noční hlídač

Pracovní místo ( Noční hlídač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům.
Nabízíme: stravenky.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Krchleby 1
Volné místo noční hlídač pro lokalitu Krchleby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR Jste zkušený konstruktér, který má ambice se stát vedoucím konstrukčního týmu? Nebo jste manažer konstrukčního oddělení, který by se rád vrátil k projektování? U nás vám můžeme splnit obojí. Jsme sice mezinárodní společnost, ale v ČR ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

OFFICE MANAGER Baví Vás práce v administrativě a máte již v tomto směru nějaké zkušenosti? Umíte dobře anglicky, jste zodpovědný/á a preferujete menší tým a klidnější prostředí? Pokud ANO, neváhejte se přihlásit na místo OFFICE MANAGERA! A co bude náplní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

KONSTRUKTÉR SENIOR Jste zkušený konstruktér, který má ambice se stát vedoucím konstrukčního týmu? Nebo jste manažer konstrukčního oddělení, který by se rád vrátil k projektování? U nás vám můžeme splnit obojí. Jsme sice mezinárodní společnost, ale v ČR ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden