Noční hlídač

Pracovní místo ( Noční hlídač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům.
Nabízíme: stravenky.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Krchleby 1
Volné místo noční hlídač pro lokalitu Krchleby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Obsluha automatického převíjecího stroje jen OZP Místo výkonu práce: Pardubická 528, Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Doplňování dutinek do zásobníků, lepení kartonů, Dávání plných kartonů na paletu, Váha 1 kartonu 12-18kg , hlídání folie, aby se namotala na dutinku v případě potřeby zastavit stroj a ...
Apelo s.r.o. Chrudim, Inzerováno před 2 dny

PROJECT MANAGER Náplň práce: samostatné řízení projektů na tvorbu nových produktů společnosti ve svěřeném portfoliu značek, tvorba a hlídání plánu nákladů na tvorbu projektů, řízení a správa brandových webů a sociálních sítí v souladu s Corporate Identity značky, ...
Plaček Pet Products s.r.o. Poděbrady, Inzerováno před 5 dny

Chůva v dětské skupině / Aktivizační pracovník Kvalifikační předpoklady: vychovatelka MŠ, učitelka MŠ, pedagog volného času, SŠ, VŠ (obor zdravotní, pedagogický, sociální), nebo akreditovaný kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Další požadavky: trestní bezúhonnost, ...
Centrin CZ s.r.o. Zruč nad Sázavou, Inzerováno před 7 dny