Technolog strojírenské výroby

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Technolog strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme dynamicky se rozvíjející, výrazně proexportní firma v oblasti strojírenství (zpracování plechu na zakázku) a tepelné technice. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel.
Popis pracovní pozice : zpracování technologických dat a výkresové dokumentace, účast na projektech vývoje a zavádění nových výrobků do výroby, realizace zákaznických řešení
Požadujeme: VŠ/SŠ nejlépe strojního zaměření, popřípadě elektro, znalost CAD systémů (2D + Solidworks/Inventor 3D), 3D není podmínkou, znalost MS Office, znalost AJ nebo NJ výhodou, řidičský průkaz B, aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení, týmového ducha, komunikativnost a asertivitu, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, vhodné i pro kandidáty bez praxe - zaškolíme, znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se české firmě, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity, služební notebook, mobilní telefon.
V případě zájmu pište na uvedený e-mail nebo volejte od Po - Pá 8:00 - 18:00 hod.
Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou.
Volné místo technolog strojírenské výroby pro lokalitu Zruč nad Sázavou.