ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
-PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
-Náplň práce: zpracování účetních dokladů, komplexní zodpovědnost za řádné vedení účetnictví s platnou legislativou a předpisy v aktuálním znění, účtování agendy faktur, majetku, vystavování faktur, spolupráce při závěrkových operacích, zodpovědnost za archivaci účetních dokladů atd.
-Požadujeme: vzdělání - minimálně SŠ ekonomického směruru, 3 roky odpovídajících zkušeností v oblasti účetnictví,znalosti české účetní legislativy, samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti - týmová spolupráce
-Nabízíme: firemní vzdělávací kurzy, stravenky nebo příspěvek na stravování, zázemí stabilní společnosti.
V případě zájmu zašlete životopis na email lukas.sodomka@ditelogistic.cz nebo volejte na telefon 602 536 471
Volné místo účetní pro lokalitu Hradec Králové.