ThreatMark s.r.o.

Linux Administrátor

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Požadavky:
Náplní je budování infrastruktury security produkty nasazovaného do bank.
Předchozí pracovní zkušenost minimálně 3 roky na obdobné pozici.
Nutné zkušenosti s technologiemi:
· znalost administrace OS Linux (především CentOS)
· znalost fungování síťové komunikace (IPv4, IPv6)
· protokol http/s
· skriptování v Bash
· virtualizace
· Angličtina minimálně na úrovni čtení/psaní
Nabízíme: týden dovolené navíc
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo linux administrátor pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Linux Administrátor

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - prodej a služby
Pozici nabízí: ThreatMark s.r.o.
Ulice: Hlinky 505
Město: Brno
PSČ: 603 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Pavelková
E-mail: lucie.pavelkova@threatmark.com
Telefon: +420 604 111 692

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ThreatMark s.r.o.