Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Školní asistent v MŠ

Pracovní místo ( Školní asistent v MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
pedagogické vzdělání nebo kurz asistent pedagoga.
Náplň práce:
asistent/ asistentka učitelky MŠ, podpora dětí se školní neúspěšností, pomoc při sebeobsluze, doprovod k dětem na akce školy, administrativní úkony - kopírování, vyhledávání.
Nabízíme:
příspěvek na stravování.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Všeobecní administrativní pracovníci Místem výkonu práce je Hlavní město Praha. kontaktujte nás v prosíme kontaktujte nás v úterý 14-15 hod. Praha 3,V domově 18, prosím tel. kontakt předem 734145246 Výpis RT pracovitost , odpovědnost časová flexibilita, práce o víkendech , Správa ...
TERRASLUŽBY s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Asistent/ka pedagoga Hlásit se telefonicky nebo e-mailem Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Teplice.
Základní škola s rozšíř. výukou tělesné výchovy Teplice, Inzerováno dnes

Odborní asistenti v administrativě Kontakt: emailem nebo telefonicky od 9:00-16:00hod. Zaměs.výhody - prémie Požadavek: velmi dobrá znalost českého jazyka. Volné místo odborní asistenti v administrativě pro lokalitu Praha.
Ing. Michal Koubek Praha, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit