ošetřovatel skotu - dojič/ka

Pracovní místo ( ošetřovatel skotu - dojič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o dojení skotu.
VÝHODY: možnost ubytování
KONTAKT: Blažečka Libor, tel.: 725003241 (8:00 - 16:00), e-mail: infoatfarmadivis.cz
Volné místo ošetřovatel skotu - dojič/ka pro lokalitu Chrášťovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PRACOVNÍK/CE V SOC.SLUŽBÁCH - PRACOVNÍK/ICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE, písmeno a) Požadavky: ukončené zdravotní/sociální vzdělání nebo akreditovaný kvalifikační kurz v oboru pracovník v sociálních službách, Zákon 108/06 Sb., §116, bezúhonnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, praxe na obdobné pozici výhodou Náplň práce: ...
Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace České Budějovice, Inzerováno včera

ošetřovatel/ka zvířat Na uvolněné místo ošetřovatele/ky zvířat hledáme pracovníka/ci. Pracovní doba 6,5 h, střídání ranní a odpolední směny - Po - So Nabízíme: 24 dnů dovolené, příspěvěk na penzijní pojištění, stravování s příspěvkem v místě pracoviště, MHD v dosahu, ...
Zemědělské družstvo Plzeň-Červený Hrádek Plzeň, Inzerováno před 2 dny

DĚLNÍK/CE V ZEMĚDĚLSTVÍ - OŠETŘOVATEL/KA DOJNIC Pracoviště Malý Bor 144, Horažďovice VÝHODOU: řidičský průkaz sk. B Směny: 3:30 - 13:00 hod., 11:30 - 20:00 hodin Praxe v oboru výhodou, plat 16 000 až 22 000 Kč (po zapracování) + prémiová složka, podnikové stravování, 25 dní dovolené Kontakt ...
AGROSPOL, Malý Bor a.s. Malý Bor, Inzerováno před 2 dny