TECHNIK BOZP, PO a životního prostředí

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK BOZP, PO a životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zodpovědnost za zajišťování úkolů v oblasti prevence rizik v BOZP, PO a ŽP
Tvorba a aktualizace dokumentace v oblasti BOZP, PO a ŽP
Implementace požadavků BOZP v rámci platné legislativy a interní dokumentace
Organizace pravidelných a namátkových kontrol pracovišť z hlediska BOZP, PO
Školení zaměstnanců v BOZP a PO, šetření a vyhodnocování pracovních úrazů, zpracování požadované dokumentace
Zastupování při jednání s orgány státní správy, inspekce práce
Aktivní zapojení do procesu neustálého zlepšování v dané oblasti
Zajišťování výběru OOPP, kontrolu jejich užívání
Plnění mimořádných úkolů v souvislosti s požadavky vedení závodu
Požadavky:
VŠ/SŠ vzdělání
Praxe v oboru min. 3 roky
Praxe v automotive podmínkou
Anglický jazyk slovem i písmem
Osvědčení v oblasti BOZP a PO výhodou
Technické a kreativní myšlení, znalost práce na PC
Nabízíme:
Nástup ihned
Práci v perspektivní společnosti
Stravenky 80,- Kč/den
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
5 týdnů dovolené
Jazykové vzdělávání
Pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu:
Pavla.mikezova@matador-czech.cz
Tel.: 775 222 235
Volné místo technik bozp, po a životního prostředí pro lokalitu Liberec.