ZEAS Lysice, a.s.

Agronom/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
-praxe v oboru vítána
-řidičské oprávnění sk. B
-minimálně SŠ zemědělské vzdělání se znalostí RV, vysokoškloské vzdělání výhodou.
-časová flexibilita, samostatnost
-zkušenosti s prací na PC - Word, Excel, Internet
-komunikace s lidmi
První kontakt telefonicky na čísle: 603 785 534 v čase od 6.00-17.00 nebo na mail: reditel@zeasas.cz
Volné místo agronom/ka pro lokalitu Lysice.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Agronom/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZEAS Lysice, a.s.
Ulice: Družstevní 68
Město: Lysice
PSČ: 679 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Šafář
E-mail: reditel@zeasas.cz
Telefon: +420 603 785 534

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEAS Lysice, a.s.