Služby města Postoloprty, s. r. o.

vrátný

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Postoloprty, Tyršova 626
výpis z rejstříku tretů, spolehlivost, kurz plavčík výhodou
kontakt: 415240265, zaslat životopis na email info@smpostoloprty, následně osobní pohovor, osobně na uvedené adrese
Volné místo vrátný pro lokalitu Postoloprty.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: vrátný

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Služby města Postoloprty, s. r. o.
Ulice: Tyršova 626
Město: Postoloprty
PSČ: 439 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Petřivalská
Telefon: +420 415 783 297

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Služby města Postoloprty, s. r. o.