účetní

  • Brno

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na e-mail: marek@ucetnibraun.cz,
rád Vás pozvu na osobní setkání.

Účetní firma hledá na pozici účetní/ho.
Hledáme stálého zaměstnance, nikoliv dodavatele na ŽL.
Náplní práce je komplexní vedení účetnictví firmám a podnikatelům, včetně mezd
Požadavky
SŠ nebo VŠ vzdělání
min. 1 rok praxe v oboru účetnictví
běžná orientace v zákoně o DPH a v zákoně o dani z příjmu
perfektní práce s PC - Internet, MS Office, Outlook, POHODA
výhodou znalost účetního programu POHODA nebo MRP (Univerzální).
pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme
práci v malém kolektivu (rodinné prostředí)
možnost zkráceného úvazku
příležitost dalšího rozvoje v oboru účetnictví a daně
fixní mzda + pravidelné odměny
firemní benefity: příspěvek na dopravu, stravenky, sick days, pružná pracovní doba,
den dovolené navíc, finanční růst podle počtu odpracovaných let, aj.
Mzda během 3 měsíční zkušební doby: 20.000,- při 8 hodinové pracovní době.
Mzda po zkušební době: 23.000,-
Nástup: IHNED
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.