Pracovník BOZP a ekologie

  • Blansko

Pracovní místo ( Pracovník BOZP a ekologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- praxe obor ekologie a ochrana ŽP
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- odborně způsobilá osoba v BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb. (lze i doškolit)
- znalosti v systému odpadového hospodářství
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), komunikační schopnosti a dovednosti,
NABÍZÍME:
- zajímavé mzdové ohodnocení
- osobní i profesní rozvoj
- hlavní pracovní poměr
NÁPLŇ PRÁCE:
Úsek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP): komplexní činnosti v oblasti ochrany zdraví a života zaměstnanců, pravidelná školení, metodické, organizační, řídící a kontrolní činnosti v oblasti bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti pracovního prostředí ve spolupráci s managementem firmy. Prošetřování pracovních úrazů, kontrola pracovišť a předepsaných školení zaměstnanců dle jejich obsahu a četnosti.
Úsek ekologie: výkon odpadového hospodáře dle Zákona č. 185/2001 Sb.v platném znění, správa programů odpadového hospodářství, dohled, řízení a školení zaměstnanců v oblasti ekologického hospodaření v organizaci, kontroly prostor organizace z hlediska třídění a ukládání odpadů.
Sledování stavu a vývoje legislativy ČR, EU v OŽP a implementace nových požadavků do praxe. Zabezpečování styku s orgány státní správy a dalšími subjekty v OŽP, zabezpečování zákonných evidenčních, ohlašovacích a poplatkových povinností v OŽP.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Možnost dalšího růstu, práci v mladém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt telefonicky na čísle 516 427 126, nabo na mail: jitka.matouskova@ernstleopold.cz
Vo