Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

LEKTOR/-KA ANGLICKÉHO JAZYKA - DPP

Pracovní místo ( LEKTOR/-KA ANGLICKÉHO JAZYKA - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
LEKTOR/-KA ANGLICKÉHO JAZYKA - DPP
- DPP na dobu určitou, nástup od leden 2019
- Výuka bude probíhat v ponděli a ve středu vždy v čase 15:00 až 17:00. Jedná se o firemní kurz
- Požadujeme: zkušensti s výukou, certifikát z angličtiny a vzdělání v oboru velkou výhodou, odměna je 300 Kč za 60 minut ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Služby zákazníkům

Další volná místa

LEKTOR / UČITEL CIZÍCH JAZYKŮ MÍSTO VÝKONU : Rytířská č.p. 406/10, Staré Město, 110 00 Praha 1 / KONTAKT : Kudrnová Eva, tel.: 731 013 003, 731 007 800, e-mail: info@acga.cz MÍSTO JE VHODNÉ PRO ANGLICKY, ŠPANĚLSKY, NĚMECKY MLUVÍCÍ RODILÉ MLUVČÍ S UKONČENÝM Bc. STUDIEM. Volné ...
Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

Lektor/ka anglického jazyka Pro firemní kurzy anglického jazyka hledáme vhodného lektora či lektorku anglického jazyka. Výuka bude probíhat ve čtvrtek v celkovém čase 12:45 - 16:00 (lze upravit dle Vašich možností) pro tříčlenné skupinky a individuály mírně pokročilé až ...
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová Praha, Inzerováno před 5 dny

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Kontakt e-mailem. Rodilý mluvčí 13.plat + 1/2 14.platu Volné místo lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách pro lokalitu Praha.
Soukromá základní škola sRVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL,s.r.o. Praha, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit