Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

LEKTOR/-KA ANGLICKÉHO JAZYKA - DPP

Pracovní místo ( LEKTOR/-KA ANGLICKÉHO JAZYKA - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
LEKTOR/-KA ANGLICKÉHO JAZYKA - DPP
- DPP na dobu určitou, nástup od leden 2019
- Výuka bude probíhat v ponděli a ve středu vždy v čase 15:00 až 17:00. Jedná se o firemní kurz
- Požadujeme: zkušensti s výukou, certifikát z angličtiny a vzdělání v oboru velkou výhodou, odměna je 300 Kč za 60 minut ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Služby zákazníkům

Další volná místa

Specialisté zaměření na metody výuky Místo výkonu práce: Francouzská č.p. 75/4, Praha Prvotní kontakt: vital-cz@seznam.cz Požadavky: vyšší lingvistické vzdělání - minimum Mgr, čeština - B2, ruština C2, Polština A2, Praxe s výukou cizího jazyka, počítačové dovednosti: Word, Excel, CRM, ...
STUDENT-CZ s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Kontakt e-mailem. Rodilý mluvčí 13.plat + 1/2 14.platu Volné místo lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách pro lokalitu Praha.
Soukromá základní škola sRVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL,s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKTe-mailem na adr.: muzeummuzeum@seznam.cz nebo telefonicky Út a Pá od 10:00 do 12:00 hod. na č.: 776 890 040, kontaktní ososba Gürsoy Ahmet Hamdi UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: jazyk angličtina je nutná, ...
MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit