Mistr, vedoucí směny

  • Žďárná

Pracovní místo ( Mistr, vedoucí směny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, uživatelskou znalost PC, znalost programu Helios výhodou,
komunikativnost, pečlivost, schopnost a ochota učit se nové věci, samostatnost, znalost
projektového řízení, prezenční a vyjednávací schopnosti
Náplň práce: Tvorba a aktualizace výrobního plánu dílny dle zákaznických odvolávek v IS a dostupnosti
materiálů. Podílet se na plnění cílů EMS na montáži, zajištění realizace vzorků a
předsériových výr.dávek. Tvorba a aktualizace výrobních dat v IS QI. Tvorba, aktualizace,
případně ukončování výrobních příkazů. Sběr dat o plnění výr.příkazů, zmetkovitosti a jejich
vyhodnocování formou denních reportů. Podílení se na tvorbě norem spotřeby práce a
materiálu. Dodržování postupů dle norem ISO/VDA a plnění požadavků EMS. Dohled nad
činnostmi podřízených pracovníků. Evidence docházky podřízených pracovníků. Spolupráce
s oddělením kvality a logistiky.
Práce jen pro muže.
Typ mzdy:fixní mzda
Práce v prosperující české firmě, přátelský kolektiv,
25dní dovolené při odpracování 95% ročního pracovního fondu=pracovních směn,
plně hrazené stravenky dle podmínek stanovených zákonem,
příspěvek na dopravu,
příspěvek na životní pojištění,
firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích), docházkový bonus 2.200,-Kč měsíčně při odpracování 98%pracovních směn,
firemní parkoviště,
zaškolení pro danou pozici,
pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou,
Denní prémie +120,-Kč,
Plat po zkušební době +10%,
13. a 14.plat.
První kontakt na mail: ucnova@jvp.cz zaslání strukturovaného životopisu s průvo