Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

elektrikář/údržbář

Pracovní místo ( elektrikář/údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Zájezdní 547, Lenešice
další informace při ústním jednání po domluvě
nástup možný ihned po domluvě
požadujeme zaslání životopisu na email: m.svobodovaatseznam.cz
Volné místo elektrikář/údržbář pro lokalitu Lenešice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

elektrikář, elektronik Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně. Platná vyhláška 50/1978 sbírky § 6, základní znalosti v oblasti techniky pohonů a programovatelných automatů CNC, orientace v řídících systémech, elektrotechnické dokumentaci, znalost německého jazyka výhodou, ...
Lindner Türen - Fassaden s.r.o. Ostrov, Inzerováno včera

PŘEDÁK ELEKTRÁRNY Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude: - zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden - zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy - těsná spolupráce s provozním ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Elektrikář místo výkonu práce: M. J. Lermontova č.p. 932/27, Bubeneč, 160 00 Praha 6 kontakt: Petruň Ladislav, tel.: 775431237, e-mail: fleesh@fleesh.cz ŘP B, C Elektromontážní práce, zednické práce Volné místo elektrikář pro lokalitu Praha.
FLEESH Limited - organizační složka Praha, ČR Praha, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit