VEJCE CZ s.r.o.

elektrikář/údržbář

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Zájezdní 547, Lenešice
další informace při ústním jednání po domluvě
nástup možný ihned po domluvě
požadujeme zaslání životopisu na email: m.svobodova@seznam.cz
Volné místo elektrikář/údržbář pro lokalitu Lenešice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: elektrikář/údržbář

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: VEJCE CZ s.r.o.
Ulice: Zájezdní 547
Město: Lenešice
PSČ: 439 23

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcela Svobodová
E-mail: m.svobodova@vejce.cz
Telefon: +420 731 595 927

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VEJCE CZ s.r.o.