Pomocná síla do kuchyně - pomocný/á kuchař/ka

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně - pomocný/á kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Oblouková č.p. 1413/3, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 (Restaurace Fabrika)

Nástup možný ihned. Praxe v oboru vítána.

Kontaktní osoba:
Petr Hochman, tel. 603 573 027, e-mail: petr.hochmanatcentrum.cz
Volné místo pomocná síla do kuchyně - pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Děčín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pomocná síla do kuchyně D Směnnost - krátký/ dlouhý týden 9:00 - 21:00 hodin Vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody - možnost stravování, doplatek na dopravu. V případě zájmu nám zašlete životopis, nebo nás předem kontaktujte telefonicky. S doporučenkou se hlašte PO ...
David Pekárek Dubí, Inzerováno včera

Kuchař/ka Požadujeme: 5 let praxe, minutková kuchyně + hotovky Pracovní doba dle domluvy Hlásit se telefonicky na tel. č. 777 893 893 (p.Voth) Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Teplice.
Jiří Voth Teplice, Inzerováno včera

Pomocný kuchař (indická kuchyně) znalost indické kuchyně - vypomáhání šéfkuchaři, znalost AJ (alespoň pasivně), znalost hindštiny výhodou Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 9.00 - 18.00 hod. nebo e-mailem Volné místo pomocný kuchař (indická kuchyně) pro lokalitu Teplice.
W.T.C. GROUP s.r.o. Teplice, Inzerováno včera