KLADRUBSKÁ a.s.

Agronom

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Vojenice č.p. 80
Požadujeme: min. úplné středoškolské vzdělání, ŘP sk. B , znalosti z oboru zemědělství, agronom, agropodnikání, vedoucí pracovník - řízení menšího kolektivu
Nabízíme: platové ohodnocení od 28.000,- Kč/měs., služební automobil, služební telefon, závodní stravování, po roce důch. připojištění
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Razím Luděk, tel.: 724 979 306, e-mail: ludek.razim@kladrubska.cz
Volné místo agronom pro lokalitu Kladruby.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Agronom

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: KLADRUBSKÁ a.s.
Ulice: 80
Město: Kladruby
PSČ: 338 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luděk Razím
E-mail: ludek.razim@kladrubska.cz
Telefon: +420 724 979 306

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KLADRUBSKÁ a.s.