Kouč – intenzivní podpora - celá ČR

Pracovní místo ( Kouč – intenzivní podpora - celá ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti:
komunikace s vedením škol dle stanoveného plánu, který vychází z potřeb klientů - ředitelů škol,
motivace klientů,podpora klientů v osobnostně sociálním rozvoji,provázení klientů dle pravidel koučinku,vyhodnocení změn a pokroku klientů ve stanoveném čase.
Požadujeme:
osvědčení o absolvování koučovacího výcviku na úrovni ČAKO (Česká asociace koučů) nebo na evropské úrovni EMCC (European Mentoring and Coaching Council) nebo na mezinárodní úrovni ICF (International Coach Federation),praxe v oblasti koučinku min. 3 roky,počítačová způsobilost na běžné úrovni,prezentační dovednosti,měkké kompetence - analytické myšlení, schopnost formulovat a prezentovat závěr k posuzované problematice, schopnost identifikace a kvalitní řešení problémů, efektivní komunikace (formulování myšlenek v písemné i ústní podobě na výborné úrovni),
Bližší informace o projektu SRP naleznete na webových stránkách http://srp.nidv.cz/ .
Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Místo výkonu práce: krajské pracoviště NIDV dle místa působení.