Art Nails s. r. o.

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Českomoravská 2420/15a, 190 00 Praha 9 - Libeň
Kontaktní osoba: Hung, e-mail: karelhungcz@gmail.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
- výhodou je znalost filipínského jazyka
- rekvalifikační kurz /certifikát/ v oboru nutný
Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Art Nails s. r. o.
Ulice: Českomoravská 2420
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hung
E-mail: karelhungcz@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Art Nails s. r. o.