Účetní

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení úchazečů:
- telefonicky 602 284 661, 602 287 441 - kdykoliv
- e-mailem: ivana.kowalikova@hornislavkov.cz
martin.stark@hornislavkov.cz
- osobně na adrese: Městský úřad, Dlouhá 634, 357 31 Horní Slavkov - dle telefonické domluvy
- na výběrové řízení: dle pokynů vyhlašovatele

Kontaktní osoby: p. Ivana Kowaliková a p. Martin Stark

Upřesňující informace:

Náplň práce:
- Kompletní účtování pohybů majetku, zajištění inventarizace majetku, zpracování inventurního plánu a inventarizační zprávy, konečné zpracování fyzických a dokladových inventur, předkládání podkladů radě a zastupitelstvu města týkající se pohybů majetku v kompetenci těchto orgánů
- Fakturace a likvidace faktur včetně kontroly položek a fakturovaných částek, účtování dotací, mezd, ukládání účetních písemností a záznamů účetních jednotek a jejich uschovávání. Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví, například majetku, pohledávek a závazků, na úseku zúčtovacích vztahů k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům a zúčtovávání daní a dotací, na úseku finančních prostředků a zdrojů, pohledávek a závazků. Sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bankovních účtech a kontrola bankovních zůstatků. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou. Provádění oprav v účetních dokladech. Vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy, knihy analytické evidence, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu.

Požadavky, náležitosti přihlášky a způsob přihlášení jsou dostupné na stránkách města Horní Slavkov - www.hornislavkov.cz

Vhodn