SMĚNOVÝ MISTR

Pracovní místo ( SMĚNOVÝ MISTR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
10.1/15.8.2018 - organizace a plánování práce, vedení lidí, normování práce. SŠ strojírenský směr, praxe 3 roky, znalost práce s PC, NJ velkou výhodou, znalost norem ISO, TS, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost za termíny a kvalitu, flexibilita. KONTAKT: Hromková Blanka, tel.: 519 301 044, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ZÁSTUPCE MISTRA/PŘEDÁK - až 170,-Kč/hod Hledáme fachmana, všestranného člověka, který má zkušenosti s prací ve výrobě a nezalekne se každého problému. Nabízíme možnost pracovní pozice ve výrobní firmě poblíž Slušovic na pozici ZÁSTUPCE MISTRA. Jedná se o práci na 2-3 směny (2 mimo ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

MISTR pro nástrojárnu, 35 000 Kč/měs. Hledáme člověka se zkušenostmi na pozici Mistra ve výrobní spol., který má ideálně zkušenosti také s audity a organizování výroby v nástrojárně. Pokud projdete výběrovým řízením právě Vy, tak vaší náplní práce bude: - plánování a organizování ...

TECHNOLOG Hlavním úkolem pozice je být technickou a technologickou podporou výroby. Budete: - plánovat technické projekty - zvyšovat efektivitu výroby - připravovat technickou dokumentaci - úzce spolupracovat s údržbou, operátory a mistrem