Milena Fikarová

Prodavač/prodavačka smíšeného zboží

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Cheznovice č.p. 241
Požadujeme: zdravotní průkaz
Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč/měs.
Pracovní doba: PO- PÁ 6.30 - 12.30hod., 12.30 - 18.30hod.
SO nebo NE 6.30 - 16.30hod.
Kontakt: p. Fikarová, tel.: 608 531 002
Volné místo prodavač/prodavačka smíšeného zboží pro lokalitu Cheznovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/prodavačka smíšeného zboží

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Milena Fikarová
Ulice: 241
Město: Cheznovice
PSČ: 338 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Fikarová
Telefon: +420 608 531 002

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milena Fikarová