Technicko obchodní zástupce pro oblast ČECHY

  • Bohumín

Pracovní místo ( Technicko obchodní zástupce pro oblast ČECHY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
•SŠ/VŠ (technického zaměření výhodou)
•ochotu cestovat ve svěřeném regionu
•obchodního ducha, technické myšlení
•obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky, nebo stavebních materiálů výhodou
•samostatnost, komunikativnost, loajalitu
•flexibilní přístup a kreativitu
•výbornou znalost českého jazyka

Nabízíme:
•zajímavou práci u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí s možností samostatné organizace práce
•příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh
•možnost odborného rozvoje a vzdělávání
•motivující mzdové ohodnocení včetně měsíčních bonusů, vázaných na procenta z dosažených tržeb, firemní benefity
•vhodné zejména pro zájemce z Čech
Volné místo technicko obchodní zástupce pro oblast čechy pro lokalitu Bohumín.