PAVEL PROVAZNÍK - PP

Řezníci a uzenáři

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt osobně na adrese Petrohradská 20, Praha 10

Stravenky, jídlo zdarma, nákupy v režijních cenách
Volné místo řezníci a uzenáři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 08. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezníci a uzenáři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: PAVEL PROVAZNÍK - PP
Ulice: Petrohradská 389
Město: Praha
PSČ: 101 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radim Králíček
Telefon: +420 271 746 523

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PAVEL PROVAZNÍK - PP