V+J OBUV, s.r.o.

prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Prodavačka obuvi v OC MAXIM
POŽADAVKY: příjemné vystupování, práce na PC, kladný vztah k dětem, zkušenosti v oboru podmínkou (nejlépe v prodeji obuvi).
Pracovní úvazek - zkrácený
Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení
VÝHODY: měsíční prémie při splnění tržeb, stravenky, benefity při nákupu zboží
KONTAKT: pouze e-mail: hladikova@vjobuv.cz
Volné místo prodavačka pro lokalitu Strakonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: V+J OBUV, s.r.o.
Ulice: Bezděkovská 30
Město: Strakonice
PSČ: 386 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hladikova
E-mail: hladikova@vjobuv.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: V+J OBUV, s.r.o.