NSE Solutions, s.r.o.

Expedient/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme nové pracovníky/ce na expedici. Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci. Po zapracování možný kariérní a finanční růst.
Kontakt: a.lelyova@nsesolutions.cz, +420 778 072 700.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: NSE Solutions, s.r.o.
Město: Jindřichův Hradec

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adéla Lélyová
E-mail: a.lelyova@nsesolutions.cz
Telefon: +420 778 072 700

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NSE Solutions, s.r.o.