Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

elektrotechnik - technolog

Pracovní místo ( elektrotechnik - technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň: sestavování a oživování řídících modulů pro ruční nářadí, údržba a nastavování testovacích přípravků pro elektroniky
Vhodné i pro absolventy - možnost zaškolení
Požadujeme: vzdělání minim. střední odborné - elektro, středoškolské - elektro, znalost AJ výhodou, samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Věda a výzkum

Další volná místa

DĚLNÍK - DĚLNICE V ELEKTROTECHNICE pracoviště: Rudolfovská 204, České Budějovice požadavky: dobrý zdravotní stav, dobrý zrak, přednost mají uchazeči s vyučením v elektrotechnickém oboru. Volné místo dělník - dělnice v elektrotechnice pro lokalitu České Budějovice.
Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Elektrokonstruktér (EPLAN) Elektrokonstruktér (EPLAN) - vzdělání středoškolské elektrotechnické / elektrikářské vzdělání (popř. podobný směr), možno i absolvent. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup možný ihned. ...
HAUSER spol. s r.o. Kaplice, Inzerováno před 3 dny

Elektro projektant Základní pracovní náplň: zpracování elektrotechnické dokumentace dle platných technických předpisů tvorba cenových nabídek dle dokumentace komunikace s dodavateli zavádění nových komponentů do programu SAP možnost podílet se na vývoji Požadované ...
BAUER TECHNICS a.s. Stádlec, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit