Antonín Hurdes

Šička/švadlena/krejčí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Zengrova 630/83, Ostrava Vítkovice
Kontakt: osobně 6-14 hod, emailem, telefonicky
Volné místo šička/švadlena/krejčí pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šička/švadlena/krejčí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Antonín Hurdes
Ulice: Zengrova 630
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Antonín Hurdes
E-mail: antonin.hurdes@centrum.cz
Telefon: +420 777 848 412

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Antonín Hurdes