Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme komunikativnost, chuť pracovat s lidmi
Nabízíme příjemný kolektiv, bonusy, zajímavou práci s lidmi.
Zaměstnanecké výhody:
Sleva na palivo pro stálé zaměstnance, možnost růstu po roce, příspěvky na stravování aj.
Volné místo pokladní pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

prodavač/ka - pokladní Pracoviště: Městečko 459, 696 32 Ždánice. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. Kontakt na tel. 725 540 165, na mail: dschofrova@rosamarket.cz Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Ždánice.
ROSA market s.r.o. Ždánice, Inzerováno před 3 dny

Pokladní na ČS První kontakt: osobně Místo výkonu práce: ČS Benzina, Brněnská 1502, Rosice Volné místo pokladní na čs pro lokalitu Rosice.
Petr Gottlieb Rosice, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka - pokladní Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možnost práce i na zkrácený úvazek. Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu/gyni. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. První kontakt telefonicky ...
ROSA market s.r.o. Černá Hora, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit