Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

prodavačka sekond handu

Pracovní místo ( prodavačka sekond handu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
nabízíme volné pracovní místo prodavačky sekond handu
požadujeme zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, samostatnost v rozhodování
nástup možný ihned
životopisy zasílejte n uvedenou emailovou adresu
První kontakt na mail: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Orlice č.p. 282, 561 51 Letohrad Nabízíme: stravenky Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo prodavač/ka masa a uzenin pro lokalitu Letohrad.
BOCUS, a.s. Letohrad, Inzerováno před 3 dny

PRODAVAČ/KA - PRODEJNA HRUŠOVÁ Místo výkonu práce: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová Pracovní náplň: prodej pekařských výrobků a zboží Zkrácený úvazek Požadujeme: - zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou - pečlivost, samostatnost, spolehlivost - trestní bezúhonnost - ...
NOPEK, a.s. Hrušová, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka stavebnin Pracoviště: Velkomoravská 4100/22, 695 01 Hodonín. Praxe vítána, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, práce v kolektivu. Po zkušební době zvýšení platu, podnikové benefity, zaměst.slevy,5 dní dovolené navíc, stravenky pro ...
UNI HOBBY, a. s. Hodonín, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit