DAMA STYL s.r.o.

Stavební a provozní elektrikáři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Dobroslav Dmitrij Ing., tel.: + 420 773 453 772

Požadované vzdělání - základní, nižší střední odborné
Upřesňující informace: práce na stavbě v Praze
Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební a provozní elektrikáři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: DAMA STYL s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Dmitrij Dobroslav
Telefon: +420 773 453 772

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DAMA STYL s.r.o.