Prodavač/ prodavačka

Pracovní místo ( Prodavač/ prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Novák Maso - Uzeniny Hornoměcholupská 492, Praha 10 - Horní Měcholupy, v prostorách Penny Marketu

Kontaktní osoba: Andrle David, tel.: 725130921, e-mail: andrleatnovak-mu.cz

Zaměstnanecké výhody:
Lázně, firemní oblečení, poukázky na prací prostředek, zvýhodněný tarif O2, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

prodavači Kontakt:tel.: 241484095 Hrubá měsíční mzda: od 16 500,-Kč + možnost odměn Požadavky: alost AJ-střední úroveň, RJ-střední úroveň, nemožnost dovolené v letní sezoně a v předvánočním období, práce i o víkendech Volné místo prodavači pro lokalitu Praha.
ANTONIO INTERNACIONALE s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

prodavači Kontakt:tel.: 241848095 Hruná měsíční mzda: od 16 500,- Kč + možnost odměn Požadavky: znalost AJ- střední úroveň, RJ-střední úroveň, čínský jazyk - střední úroveň, nemožnost dovolené v letní sezoně a v předvánočním období, práce i o víkendech. Volné ...
AMELIA DIAMOND s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

prodavači Kontakt:e-mail: elkon@volny.cz Hruná měsíční mzda: od 16 500,- Kč + možnost odměn Požadavky: znalost AJ- střední úroveň, RJ-střední úroveň, čínský jazyk - střední úroveň, nemožnost dovolené v letní sezoně a v předvánočním období, práce i o ...
AIDA GOLD s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny