PETRAMONT s.r.o., organizační složka

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ (ZamK)

Odeslat

Pracovní náplň
C04 z:8/8/2018 (ZamK) a:14/11/2018
Provozní zámečník, údržbář, základní kurz svařování výhodou. Práce vhodná i pro absolventy škol. Nabízíme placené ubytování, příspěvek na stravování.
Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky. Kontakt viz výše.
Volné místo provozní zámečník, údržbář (zamk) pro lokalitu Frýdlant nad Ostravicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ (ZamK)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PETRAMONT s.r.o., organizační složka
Ulice: Hlavní 1605
Město: Frýdlant nad Ostravicí
PSČ: 739 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jozef Fečanin
E-mail: petramont@petramont.sk
Telefon: +420 004 219 480 028 31

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PETRAMONT s.r.o.