Vedoucí účetní a metodik účetnictví

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Vedoucí účetní a metodik účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPA HOTEL THERMAL přijme do týmu kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí účetní a metodik účetnictví.
Pracovní doba 7,00 - 15,30 hod.
Požadujeme min. středoškolské vzdělání, praxí na pozici vedoucí účetní min. 5 let a znalost MS Excel. Výhodou je znalost účtování ve zdravotnickém zařízení, zkušenosti s vedením informační soustavy, s tvorbou vnitřních předpisů, zpracováním finančních analýz, výpočtů a s vyhodnocováním ekonomických ukazatelů.
Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, možnost odborného rozvoje s podporou zaměstnavatele a bohatý benefitní program pro zaměstnance.
Motivační dopisy a životopisy zasílat elektronicky na adresu man@thermal.cz, popř. doručit na pracoviště osobně po sjednání termínu schůzky předem na tel. 359 002 451
Volné místo vedoucí účetní a metodik účetnictví pro lokalitu Karlovy Vary.