Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/-ka

Pracovní místo ( Kuchař/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
D
Nástup možný IHNED.
Možno i brigádně.
Směnnost krátký a dlouhý týden
Požadujeme: praxi alespoň 1 rok, ochotu pracovat. Mzda se navýší dle odměn.
Po zapracování navýšení mzdy
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 602 115 466 nebo na výše uvedeném e - mailu.
Uchazeči s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

INSTALATÉR / TOPENÁŘ INSTALATÉR / TOPENÁŘ Co Vás čeká: - výměna a instalace zdravotně technického zařízení a rozvodů na stavbě - instalace rozvodů vody, kanalizace - instalace rozvodů topení včetně zařizovacích předmětů (radiátory, vany, umyvadla, sprchové kouty, WC, ...
Bilfinger Euromont a.s. Horní Jiřetín, Inzerováno včera

Pomocníci v kuchyni Místo výkonu práce: Křivoklát Možnost ubytování. Kontakt: Radomír Grieger 723702877, e-mail: jednatel@grieger.cz Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Křivoklát.
Sýkora & Grieger s.r.o. Křivoklát, Inzerováno včera

Kuchař/ka V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: personalni@meussj.cz případně kontaktujte personální oddělení paní Bc. Lenku Čermákovou, DiS. na tel.č. 474 684 432. Místo výkonu práce - U Dubu 1562, 431 11 Jirkov Požadavky na volné ...
Městský ústav sociálních služeb Jirkov Jirkov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit