Výstavba sítí Kolín a.s.

Stavební dělníci - zedníci, dlaždiči

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt:
Hálová Gabriela, tel.: 606 684 092, Po - Pá 6 - 11 hod,
e-mail: halova@vskolin.cz.

Požadavky:
vyučení v řemesle - zedník, truhlář, instalatér...
dobrý zdravotní stav
trestní bezúhonnost
spolehlivost.
ŘP sk. C výhodou, ne podmínkou.

Požadavky:
stravné, PF.
Volné místo stavební dělníci - zedníci, dlaždiči pro lokalitu Polepy.

Požadavky
Jiné - vyučen v řemesle - zedník, truhlář, instalatér, spolehlivost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělníci - zedníci, dlaždiči

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Výstavba sítí Kolín a.s.
Ulice: 235
Město: Polepy
PSČ: 280 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gabriela Hálová
E-mail: halova@vskolin.cz
Telefon: +420 606 684 092

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Výstavba sítí Kolín a.s.