GASTOP POKORNÝ, s.r.o.

zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Dobřany a další dle stavebních zakázek firmy.
Telefonický kontakt denně mezi 8:00 až 16:00
Volné místo zedník pro lokalitu Dobřany.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zedník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: GASTOP POKORNÝ, s.r.o.
Ulice: Lipová 153
Město: Dobřany
PSČ: 334 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Pokorný
E-mail: gastop@volny.cz
Telefon: +420 603 204 798

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GASTOP POKORNÝ, s.r.o.