Barclays Capital Services Limited, organizační složka

Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Praha
kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com
Ukrajinština a ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny.
Vysokoškolské vzdělání v oboru Konstrukce a vývoj elektronických systémů.
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Barclays Capital Services Limited, organizační složka
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Vavřinec
E-mail: jvavrinec@deloittece.com
Telefon: +420 703 183 086

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Barclays Capital Services Limited, organizační složka