Nila Impex s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt e-mailem.

Znalost receptur a postupů přípravy indických pokrmů, pečení placek v peci Tandoor, omáčky gravy.
Doložitelná praxe 2-3 roky.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Nila Impex s.r.o.
Ulice: Zamenhofova 440
Město: Praha
PSČ: 108 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anil Joneja
E-mail: anilj@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nila Impex s.r.o.